10 اردیبهشت 1401
824

بعد از ماجرای پولهایی که در دوره های قبل وارد باشگاه استقلال شد و حالا دردسرساز شده،خبر رسید که یک خیر جدید هم پیدا شده که به پرسپولیس پول بدهد!

خیرینی که پورسانت می خواهند!
خبرورزشی -

حتما در جریان ماجرای کمک مالی برخی از هواداران پولدار به باشگاه استقلال هستید. کسانی که به اسم خیرین عاشق استقلال جلو آمدند و حالا طبق ادعای مدیران باشگاه پورسانت پولشان را می خواهند.امروز هم یکی از مدیران پرسپولیس خبر از حضور یک خیر پرسپولیسی داده که گویا قرار است در ماجرای استوکس به پرسپولیس کمک کند. البته پرسپولیس هم مثل استقلال قبلا از این پولدارها زیاد داشته که سرآمد آنها حسین هدایتی بود. روزی مدیرعامل پرسپولیس با افتخار می گفت با بازیکنان قرارداد می بستم و به آنها می گفتم آقای هدایتی در اتاق بغلی نشسته ،برو و هر چقدر می توانی از او پول بگیر!

طبعا خروجی این مدل مدیریت پنجره های بسته و حذف از آسیاست که به درستی گریبان پرسپولیس و استقلال را گرفت. یکسری پول بی حساب و کتاب وارد باشگاه می شود و عجیب این که هواداران پولدار و خیرین محترم! بعد از مدتی پولشان را می خواهند و البته سود آن را هم طلب می کنند. حالا این که این عزیزان چه جور هوادارانی هستند بماند اما مسلما هر چه هستند خیر نیستند چون تعریف خیر چیز دیگری است.

وزارت ورزش یا هر نهادی که متولی پرسپولیس و استقلال است باید هرچه سریعتر جلوی این شهرت طلبی ها و کاسب کاری ها را بگیرد. عده ای به اسم هوادار و خیر جلو می آیند پولی می دهند و بعد که از همین طریق معروف می شوند ،اصل پول و سودش را طلب می کنند. خب واقعا اسم این کار را چه می توان گذاشت؟


https://hirna.ir