20 فروردین 1401
1897

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد که مراسم بزرگداشت شهدای رمضان حرم مطهر رضوی فردا در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار می‌شود.

فردا؛ برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای رمضان حرم مطهر رضوی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام زمان برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای رمضان حرم مطهر رضوی، از عموم مردم خواست در این مراسم شرکت کنند.

در بخشی از اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده که به مناسبت بزرگداشت شهدای رمضان حرم مطهر رضوی، روحانیون شهید جهادگر مردمی، حجج‌الاسلام اصلانی و دارایی با حضور خانواده معزز و مکرم آن شهیدان و عموم مردم شهیدپرور و قدرشناس تهران مراســم تـکـریـم و بـزرگــداشــتی فــردا، یـکشــنبــه ۲۱ فــروردیـن مـاه از سـاعـت ۱۶:۰۰ در مـدرســۀ عـالـی شـهیـد مـطهـری (واقع در میدان بهارستان، خیابان شهید مصطفی خمینی) برگزار می‌شود.

همچنین در بخش دیگری از این اطلاعیه هم عنوان شده که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت مجدد این جنایت تلخ و تأسف‌بار مزدوران سلفی ـ صهیونیستی، علیه روحانیت معزز به عنوان پرچمداران عرصۀ انقلاب و اسلام عزیز؛ از عموم مردم شریف و شهید پرور دعوت می‌کند تا با حضور پرشور و معنوی خود در این مراسم بزرگداشت، ضمن طلب رحمت و غفران واسعۀ الهی از درگاه احدیت و تجلیل از یک عمر خدمات جهادی صادقانۀ آن شهیدان عزیز؛ نفرت و خشم انقلابی خود را از این جنایت فریاد کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان سیاسی احزاب و تشکل‌ها

https://hirna.ir