22 اردیبهشت 1403
55

تازه‌ترین عکس رهبر انقلاب در کتابخانه‌ شخصی‌شان منتشر شد.

چه کتاب هایی در کتابخانه شخصی رهبر انقلاب وجود دارد؟ +عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کانال تلگرامی اخبار رهبر انقلاب آورده که محمدصادق علیزاده خبرنگار حوزه کتاب، پس از انتشار تازه‌ترین عکس رهبر انقلاب در کتابخانه‌ی شخصی‌شان، در حساب اینستاگرام خود، کتاب‌هایی که در این عکس به چشم می‌خورد را اینگونه روایت کرده است:

فلسفه آقا... فلسفه. این تصویری که از سیدناالقائد در کتابخانۀ شخصی‌شان منتشر شده، به احتمال زیاد مربوط به کتب فلسفی کتابخانۀ ایشان باشد آنهم بخشی از بخش فلسفه و کتب مربوطه! توی همین بخش کوچک منتشر شده هم اما اسم و اثر خیلی‌ها هست از افلاطون و کارل پوپر و ویتگنشتاین گرفته تا حضرات آیات علامه طباطبایی و جوادی آملی. خب بیایید برویم توی نخ کتاب‌ها.

آنجور که از تصویر معلوم است و تا حدی قابل تشخیص، این اسامی و عناوین توی قفسه‌ها چیده شده‌اند؛ اسامی و عناوینی که در نوع خودشان قابل توجهند:

منطق معرفت در نظر غزالی اثر دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی، تحلیل ذهن اثر برتراند راسل، شرح رسائل فارسی سهروردی اثر سیدجعفر سجادی، جهان باز اثر کارل پوپر، ترجمه الهیات شفا از آیت‌الله محمدمهدی گیلانی، ترس و لرز اثر کی‌یر کیگارد، فلسفه حقوق بشر از آیت‌الله جوادی آملی، جمهور اثر افلاطون، شرح مبسوط منظومه اثر شهید مطهری، مبادی مابعدالطبیعی علوم نوین اثر ادوین آرتور برت، شرح اسفار اربعه اثر آیت‌الله مصباح یزدی، اصول حکومت آتن اثر ارسطو، نهایه الحکمه اثر علامه طباطبایی، رساله منطقی فلسفی اثر لودویگ ویتگنشتاین، شرح حال و آرای فلسفی ملاصدرا از سیدجلال‌الدین آشتیانی، آشنایی ایرانیان با فلسفه‌های جدید غرب اثر کریم مجتهدی و فلسفه هگل از والتر ترنس ستیس.

چه کتاب هایی در کتابخانه شخصی رهبر انقلاب وجود دارد؟ +عکس

27211


https://hirna.ir