12 اسفند 1402
146

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

نتایج انتخابات مجلس ۱۴۰۲ در همه شهرهای کشور + جدول ؛ در حال به روزسانی...

  به گزارش همشهری آنلاین، انتخابات مجلس در ۳۱ استان و ۲۹۰ حوزه و ۵۹ هزار شعبه برگزار شد و واجدان شرایط شرکت در این انتخابات برای انتخاب نمایندگان دوازدهمین پارلمان ایران، ۲۹۰ نماینده را انتخاب کردند.

آذربایجان شرقی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 تبریز و آذرشهر و اسکو
2 اهر وهریس
3 بناب
4 سراب
5 شبستر
6 کلیبر و خدا آفرین و هوراند
7 مراغه و عجب شیر
8 مرندوجلفا
9 ملکان
10 میانه
11 هشترود و چاراویماق
12 ورزقان

آذربایجان غربی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 ارومیه
2 بوکان
3 پیرانشهر
4 سردشت و میرآباد
5 خوی و چایپاره
6 ماکو وچالدران و پلدشت و شوط
7 مهاباد
8 میاندوآب و چهاربرج و باروق
9 شاهین دژ و تکاب
10 نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده 36 هزار و 82 رای
11 سلماس یعقوب رضازاده 19 هزار و 133 رأی

اردبیل

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اردبیل، نمین، نیر و سرعین 1) علی نیکزاد
2) صدیف بدی
3) احد بیوته
2 پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز ابراهیم فهیمی و امیدعلی رعنایی به دور دوم راه یافتند
3 خلخال و کوثر وحید کنعانی
4 گرمی و انگوت محمد خوش‌سیما 20 هزار رأی
5 مشگین‌شهر بابک رضازاده

اصفهان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اصفهان، جرقویه، ورزنه، هرند و کوهپایه
2 اردستان احمد بخشایش اردستانی 11 هزار و 284 رأی
3 شاهین شهرومیمه و برخوار
4 خمینی شهر محمدتقی نقدعلی  45 هزار و 767 رأی
5 سمیرم
6 شهرضا و دهاقان
7 فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت
8 فلاورجان
9 کاشان وآران و بیدگل مصطفی معینی 36 هزارو 734 رأی
10 گلپایگان و خوانسار
11 لنجان حسین رجایی‌ریزی و علی کیانی به مرحله دوم رفتند
12 مبارکه
13 نائین و خور و بیابانک الهام آزاد 6 هزار و 472 رأی
14 نجف آباد و تیران وکرون
15 نطنز و بخش قمصر
16 مسیحیان ارمنی جنوب

البرز

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 کرج، اشتهارد و فردیس
2 ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ

ایلام

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1  ‌ایوان، چرداول،‌ مهران,‌ ملکشاهی، سیروان‌ 1) فریدون همتی
2) سارا فلاحی
1) 34 هزار و 914 رأی
2) 34 هزار و 721 رأی
2 دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره اسدالله چراغی 31 هزار و 595 رأی

بوشهر

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 بوشهر، گناوه و دیلم
2 دشتی و تنگستان غلامحسین زارعی 20 هزار و 257 رأی
3 دشتستان ابراهیم رضایی 43 هزار و 629 رأی
4 کنگان ودیر وجم و عسلویه

تهران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری و پردیس
2 پاکدشت
3 دماوند و فیروزکوه
4 رباط کریم و بهارستان حسن قشقایی
5 شهریار، قدس و ملارد
6 ورامین، پیشوا و قرچک
7 زرتشتیان
8 کلیمیان
9 مسیحیان آشوری وکلدانی
10 مسیحیان ارمنی شمال

چهارمحال و بختیاری

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 شهرکرد و بن و سامان احمد راستینه
2 اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار حمیدرضا عزیزی
3 بروجن غلامرضا میرزایی
4 لردگان و خانمیرزا و فالرد سیدروح‌الله موسوی

خراسان جنوبی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 بیرجند و درمیان و خوسف سیدحسن هاشمی و علی مولوی به دور دوم راه یافتند
2 نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی 31 هزار و 940 رأی
3 قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی 33 هزار و 200 رأی
4 فردوس وسرایان و طبس و بشرویه ‌محمد نصیری 25 هزار و 943 رأی

خراسان رضوی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد عثمان سالاری 76 هزار و 102 رأی
2 تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه
3 چناران و طرقبه شاندیز و گلبهار
4 خواف و رشتخوار امیر توکلی رودی 48 هزار و 575 رأی
5 سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد 1) بهروز محبی
2) محمدرضا محسنی ثانی
1) 50 هزار و 684 رای
2) 40 هزار و 566 رای
6 فریمان، ‌سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه
7 قوچان و فاروج
8 کاشمرو خلیل آباد و بردسکن و کوهسرخ
9 گناباد و بجستان
10 نیشابور، ‌فیروزه، زبرخان، میان‌جلگه
11 درگز حسین محمدزاده 14 هزار و 894 رأی
12 مشهد و کلات

خراسان شمالی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اسفراین و بام‌صفی‌آباد هوای قوامی 34 هزار و 580 رأی
2 شیروان عباس قدرتی 14 هزار و 900 رأی
3 بجنورد، مانه‌وسملقان، جاجرم، گرمه، راز، جرگلان 1)محمدمهدی شهریاری
2) سیدمحمد پاکمهر
1) 75 هزار رای
2) 49 هزار رأی

خوزستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اهواز و باوی و حمیدیه و کارون
2 آبادن
3 اندیمشک  جهانبخش قلاوند
4 ایذه و باغ ملک و دزپارت و صیدون
5 بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی
6 بهبهان و آغاجاری محمدطلا مظلومی
7 خرمشهر
8 دزفول
9 دشت آزادگان و هویزه
10 رامهرمز و رامشیر
11 شادگان
12 شوش و کرخه محمدکعب امیر 4 هزار و 117 رأی

زنجان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 زنجان و طارم مصطفی طاهری
نبی‌الله محمدی و محمد اسماعیلی به دور دوم رفتند
44 هزار رأی
2 ابهر، خرمدره و سلطانیه منصور علیمردانی  23 هزار و 864 رأی
3 خدابنده سعید رفیعی و احمد بیگدلی به دور دوم راه یافتند.
4 ماهنشان و ایجرود سیدجمال موسوی

سمنان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو 29 هزار و 455 رأی
2 دامغان علی‌اکبر علیزاده برمی  11 هزار و 147 رأی
3 شاهرود و میامی
4 گرمسار و آرادان یاسر عربی 17 هزار و 681 رأی

سیستان و بلوچستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 زاهدان
2 شهروراسک و سرباز و دلگان
3 چابهار،‌ نیکشهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد
4 خاش، میرجاوه، تفتان ‌ علی کرد  30 هزار و 458 رأی
5 زابل و زهک و هیرمند ونیمروز و هامون
6 سراوان وسیب و سوران و مهرستان و گلشن

فارس

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 شیراز و زرقان
2 آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع 22 هزار و 570 رأی
3 نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهاسبی 33 هزار و 515 رأی
4 اقلید محسن صالحی 14 هزار و 233 رأی
5 جهرم و خفر محمدرضا رضایی کوچی 54 هزار و 535 رأی
6 داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری 42 هزار و 10 رأی
7 سپیدان و بیضاء
8 سروستان، کوار و خرامه غلامرضا توکل شوریجه 20 هزار و 526 رأی
9 فسا حسن‌علی محمدی 14 هزار و 736 رأی
10 فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین محمد مهدی فروردین 36 هزار و 664 رأی
11 کازرون و کوه چنار غلامرضا دهقان ناصرآبادی 38 هزار و 613 رأی
12 لارستان، ‌خنج، گراش‌ علاالدین بروجردی 39 هزار و 924 رأی
13 لامرد و مهر سیدموسی موسوی 25 هزار و  167 رأی
14 مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادی به مرحله دوم رفتند
15 ممسنی و رستم

قزوین

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 قزوین و آبیک و البرز
2 بوئین زهرا و آوج
3 تاکستان

قم

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 قم، کهک، جعفرآباد 1) مجتبی ذوالنوری
2)  محمد منان رئیسی
3) قاسم روانبخش
1) 149 هزار و 283 رای‌
2) 105147 با رای
3) 78545 رأی

کردستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 سنندج دیواندره کامیاران
2 بیجار علیرضا زندیان 10 هزار و  403 رای
3 سقز، بانه
4 دهگلان ـ قروه محمد رسول شیخی  17 هزار و 458 رأی
5 مریوان سروآباد

کرمان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 کرمان و راور
2 بافت و رابر و ارزوئیه
3 بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی 68 هزار و 354 رأی
4 جیرفت و عنبر آباد بهنام سعیدی 37 هزار و 621
5 رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی 56 هزار و 492 رای
6 زرند وکوهبنان عبدالحسین همتی کسب 28 هزارو 344
7 سیرجان و بردسیر محمد معمتدی‌زاده 53 هزار و 715 رأی
8 شهر بابک غلامرضا نویدی 18 هزار و 302 رأی
9 کهنوج،‌ منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و جازموریان منصور شکراللهی 82 هزار و 586 رای

کرمانشاه

ردیف نماینده منتخب تعداد آرا
1 کرمانشاه
2 اسلام آباد غرب ـ دالاهو مجتبی بخشی‌پور 30 هزار و 537 رأی
3 پاوه و جوانرود و ثالث باباجانی وروانسر رستگار یوسفی 25 هزار و 771 رأی
4 سنقر سیدجواد حسینی‌کیا 11 هزار و 12 رأی
5 قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیالنغرب فتح‌الله حسینی 38 هزار و 434 رأی
6 کنگاور و صحنه و هرسین وحید احمدی ‌ 32 هزار و 576 رأی

کهگیلویه و بویراحمد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 بویراحمد و دنا و مارگون  محمد بهرامی
2 کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده  حجت‌الاسلام حاجی سیدمحمد موحد
3 گچساران و باشت غلام رضا تاجگردون

گلستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 گرگان و آق قلا
2 رامیان و آزادشهر
3 علی‌آباد کتول رحمت‌الله نوروزی 32 هزار و 787 رأی
4 کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان
5 گنبدکاووس
6 مینودشت، کالله، مراوه‌تپه و گالیکش

گیلان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 رشت و خمام 1) جبار کوچکی‌نژاد
2) مهدی فلاح
3) محمدرضا احمدی سنگر

1) 45 هزار و 614
2) 34 هزار و ‌682
3)32 هزار و 273

2 آستارا ولی داداشی 16 هزار و 474 رای
3 آستانه اشرفیه ابراهیم نجفی 17 هزار و 490 رأی
4 بندرانزلی احمد دنیامالی 8 هزار و 147 رأی
5 رودبار
6 رودسر و املش محمد جانی 18 هزار و 587 رأی
7 صومعه سرا سعید رحمت‌زاده 24 هزار و 760 رای
8 طوالش، رضوانشهر و ماسال یاسر اسلام‌دوست 44 هزار و 161 رأی
9 فومن و شفت
10 لاهیجان و سیاهکل
11 لنگرود

لرستان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 خرم آباد و چگنی
2 الیگودرز
3 بروجرد
4 پلدختر و معمولان
5 دلفان و سلسله محمدحسین محمدی 43 هزار و 445 رأی
6 دورود و ازنا
7 کوهدشت و رومشکان علی امامی راد 23 هزار و 242 رأی

مازندران

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 ساری و میاندورود
2 آمل رضا حاجی‌پور  28 هزار و 415 هزار رأی
3 بابل 1)حسن نتاج
2) احمد فاطمی
1) 69 هزار و 702 رای
2) 40 هزار و 938 رای
4 بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده 62 هزار و 288 رأی
5 بهشهر و نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی 38 هزار و 7 رأی
6 تنکابن و رامسر و عباس آباد سیدشمس‌الدین حسینی 45 هزار و 398 رأی
7 قائم شهر و سوادکوه و جویبار و سیمرغ و سواد کوه شمالی
8 نور و محمودآباد عبدالوحید فیاضی 23 هزار و 290 رای
9 نوشهر و چالوس و کالردشت کامران پولادی 27 هزار و 349 رأی

مرکزی

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا
1 اراک و کمیجان وخنداب
2 تفرش و آشتیان و فراهان ولی الله بیاتی 11 هزار و 739 رأی
3 خمین محمد بیات 8 هزار و 253 رأی
4 ساوه و زرندیه
5 شازند
6 محلات و دلیجان محمد جلالی 5 هزار و 493 رأی

هرمزگان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 بندرعباس و قشم وابوموسی و حاجی‌آباد و خمیر

1) احمد مرادی

2) فاطمه جراره
3) محمد آشوری تازیانی

1) اصولگرا

2) اصولگرا

3)

2 بندرلنگه و بستک و پارسیان احمد جباری اصولگرا
3 میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی 72367 اصولگرا(ائتلاف)

همدان

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 همدان و فامنین حمیدرضا حاجی‌بابایی و عباس صوفی اصولگرا (ائتلاف)
2 اسدآباد علی‌اکبر رنجبرزاده اصولگرا (ائتلاف)
3 بهار و کبودراهنگ
4 تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا
5 رزن و درگزین سید ابوالحسن مصطفوی اصولگرا (ائتلاف)
6 ملایر احد آزادی‌خواه ـ نماینده بعدی در دور دوم 1) اصولگرا (ائتلاف)
7 نهاوند ‌علیرضا نثاری مستقل

یزد

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
1 یزد و اشکذر و زارچ بخش ندوشن
2 اردکان مصطفی پوردهقان 12 هزار و 271 رأی اصلاح‌طلب
3 مهریز وبافق و ابرکوه وخاتم وبهاباد ومروست محمدرضا صباغیان 23 هزار و 485 رأی
4 تفت و میبد


https://hirna.ir