12 اسفند 1402
137

آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور در برخی حوزه های انتخابیه اعلام شد.

تازه ترین آمار رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی  | نماینده مردم قم در مجلس خبرگان مشخص شد | ببینید

به گزارش همشهری آنلاین، محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات گفت: احمد دنیا مالی به عنوان منتخب مردم بندرانزلی معرفی شد. غلامرضا شریعتی اندراتی به عنوان منتخب مردم بهشهر، نکا و گلوگاه معرفی شد.

عثمان سالاری به عنوان منتخب مردم جام و تایباد و باخذ و صالح آباد تربت، علی کرد به عنوان منتخب مردم خاش ، میرجاوه ، تفتان ، نصرت‌آباد و کورین، ابراهیم رضایی به عنوان منتخب مردم دشستان، یعقوب رضازاده منتخب مردم سلماس، عباس گل رو منتخب مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه، سید جواد حسینی کیا منتخب مردم سنقر، یاسر اسلام دوست کاربندی منتخب مردم توالش، رضوانشهر و ماسال، رحمت الله نوروزی منتخب مردم علی آباد کتول معرفی شد.

محمد رسول شیخی زاده منتخب مردم قروه و دهگلان، محمدعلی جانی شوکی منتخب مردم املش و رودسر، رضا حاجی پور به عنوان منتخب مردم آمل و محمد جلالی به عنوان منتخب مردم محلات و دلیجان معرفی شدند.

اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان در مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد به مرحله دوم راه یافتند. حسین رجایی ریزی و علی کیایی در لنجان به مرحله دوم راه یافتند.

نماینده مردم قم در مجلس خبرگان مشخص شد

سید محمد سعیدی گلپایگانی به عنوان منتخب مردم قم در مجلس خبرگان رهبری شد.

ولی داداشی به عنوان منتخب مردم آستارا، حسن حسن نتاج صلحدار و احمد فاطمی منتخب مردم بابل شد. سید حسن هاشمی و علی مولوی حقیقی در بیرجند، درمیان و خوسف به مرحله دوم راه یافتند.

غلامحسین زارعی به عنوان منتخب مردم دشتی و تنگستان و بهروز محبی نجم آبادی و محمدرضا محسنی ثانی به عنوان منتخب سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد معرفی شدند. محمد کعب عمیر به عنوان منتخب مردم شوش و کرخه معرفی شد.

سعید رحمت زاده پشتیری به عنوان منتخب مردم صومعه سرا، حسنعلی محمدی به عنوان منتخب مردم در فسا، الهام آزاد به عنوان منتخب مردم نائین و خور و بیابانک، عبدالکریم حسین زاده به عنوان نماینده منتخب مردم نقده و اشنویه، عبدالوحید فیاضی به عنوان منتخب مردم نور و محمود آباد، کامران پولادی به عنوان منتخب مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت، منصور شکراللهی به عنوان منتخب کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب و جازموریان معرفی شد.

فتح الله توسلی به عنوان منتخب مردم کبودر آهنگ و بهار، مهرداد گودرزوند چگینی به عنوان منتخب مردم رودبار، مهرداد لاهوتی به عنوان منتخب مردم لنگرود،‏ سید جمال موسوی به عنوان منتخب مردم ماه نشان و ایجرود، امید کریمیان منتخب مردم مریوان و سروآباد، سید یحیی سلیمانی و محمد رستمی منتخبین مردم نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان‌جلگه معرفی شدند.

محمد انور بیجارزهی به عنوان منتخب مردم چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد، هادی محمدپور به عنوان منتخب مردم گناباد و بجستان، سلام ستوده منتخب مردم مهاباد معرفی شد. عمران عباسی کالی، مصطفی معلمی، کمال علی پور خنک داری و علی کشوری در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ به مرحله دوم راه یافتند.

طبق گفته اسلامی اسامی بخشی دیگر از منتخبین مردم به این شرح است:

الیگودرز، حمیدرضا گودرزی با ۲۲۸۷۵ رای
ایذه، فرشاد ابراهیم پور با ۵۰۵۸۴ رای
بوشهر، جعفر پورکبکانی با ۸۵۲۹۶ رای
تربت حیدریه، محسن زنگنه با ۷۲۳۱۸
تفت، سید جلیل میرمحمدی با ۱۹۹۹۴ رای
دماوند، شاهرخ رامین با ۱۷۸۱۲ رای
ساوجبلاغ و طالقان، علی حدادی با۲۴۹٠۱ رای
سروستان، غلامرضا توکل با ۲۰۶۵۶ رای
شازند، هوشنگ هادیان پور با ۱۰۳۷۸ رای
شاهرود، احمد عجم با ۳۵۸۴۵ رای
فریدون شهر، اسماعیل سیاووشی با۱۷۸۷٠ رای
قوچان، علی آذری با ۲۷۹۹۱ رای
لاهیجان و سیاهکل، سلمان زارع با ۱۹٠۲۳ رای
لردگان و خانمیرزا، سید روح الله موسوی با۵۶۸۵٠ رای
مبارکه، زهرا سعیدی با ۱۱۹۰۶ رای
نجف آباد، ابوالفضل ابوترابی با ۴۰۲۵۰ رای
هشترود، فرامرز شاهسواری با ۱۳۵۵٠ رای
ورامین و قرچک، مهدی زمانی افشار با۳٠۴۶۳ رای
ورزقان، رضا علیزاده با ۲۴۳۴۸ رای
چناران و شاندیز، حسین امامی راد با ۲۹۹۲۳ رای
کاشمر، جواد نیک بین با ۴۳۵۲۳ رای
کرمان، شهباز حسن پور۷۴۲۱۹ و مجید دوستعلی۷۱۵۶۱ رای
خداآفرین، بهنام رضوانی با ۲۲۲۴۶ رای
خانسار، سیدمسعود خاتمی با۱۳۲۷۳ رای


https://hirna.ir