وزیر کشور: جمهوری اسلامی پنجه در پنجه قدرت‌ها بر تارک دنیا می‌درخشد

وزیر کشور: جمهوری اسلامی پنجه در پنجه قدرت‌ها بر تارک دنیا می‌درخشد
احمد وحیدی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه استاندار بوشهر اظهار کرد: امروز در ایامی به سر می‌بریم که وارد گام دوم انقلاب شده‌ایم و ترسیم این مرحله جدید بسیار حائز اهمت بوده است.
وی تصریح کرد: در گام اول خون‌ها ریخته شد تا انقلاب امروز عزتمند، قدرتمند، باصلابت در جهان به عنوان قدرتی که ظالمان را به زیر کشانده است شناخته می‌شود.
وزیر کشور یادآور شد: امروز جمهوری اسلامی پنجه در پنجه قدرت‌ها بر تارک دنیا می‌درخشد اما بدخواهان می‌خواهند ما را محتاج غرب قرار دهند. هیچ‌وقت درخواستی از این کشورها نداشته‌ایم و خود را محتاج آنها نمی‌دانیم.
وحیدی عنوان کرد: مدت زیادی نست که شاهد بودیم چگونه بوشهری‌ها متجاوزین آمریکایی را به صورت خفت بار در آب های خلیج فارس دستگیر کرده‌اند.
وی بیان کرد: ما رئیسعلی دلواری‌های زیادی را امروز در کشور داریم که آماده نبرد در مقابل مستکبران جهان هستند، ما نه از تحریم و نه آمریکا هراس داریم و در مقابل هیچ کدام آنها تسلیم نخواهیم شد.
وزیر کشور با بیان اینکه بوشهر نماد عزت، مقاومت و محبت است و تمدن دریایی می‌تواند در بوشهر شکل بگیرد، گفت: اقتصاد دریا محور از جمله مواردی است که باید در کشور نهادینه شود و ۲۰ درصد اقتصاد کشور در میان‌مدت باید از این طریق باشد، قبل‌تر خیانتی شد که به ساحل رسیدیم اما دل به دریا نزدیم و از اقتصاد دریا بهره نبردیم.
وحیدی خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب و در شرایطی که کشور آماده خیز بزرگ است، به پشتوانه ملت، سخت‌ترین تحریم‌ها را پشت سر گذاشتیم.
وی بیان کرد: یکی از وظایف مهم استاندار جدید، استفاده از جوانان انقلابی برای آماده‌سازی پذیرفتن مسؤولیت‌های بزرگ است، استفاده از ظرفیت دریا و تبادلات خارجی از دیگر وظایف استاندار بوشهر است.